top of page

Cenová politika

Každému zákazníkovi zpracováváme přesnou cenovou specifikaci, kde uvádíme výčet všech položek, za které platí.
Nezávazná cenová specifikace je zdarma.

Nejsme nejlevnější firma v ČR - PROČ?

Naše filozofie je: Pokud má být práce dobře a kvalitně provedena, vyžaduje to čas. Čas ale znamená peníze. Chceme odvádět pouze kvalitní práci, protože taková práce dává smysl a baví nás. Zároveň nám i zákazníkovi šetří čas a starosti spojené s následnými opakovanými opravami.

2

Nepoužíváme nejlevnější materiály

Dnešní trh nabízí velké spektrum kvalitních, ale i nekvalitních materiálů. My si rádi udržujeme dobré vztahy a dlouhodobou spolupráci se zákazníky, kteří jsou i po letech spokojeni s výsledkem naší práce a proto levné = nekvalitní materiály u nás nehledejte.

3

Neklameme zákazníka

Dnes je možné nakoupit materiál na první pohled totožný s kvalitními materiály, jako je například tenký plech o síle 0,4mm, nebo barevné střešní tašky u kterých se šetřilo na povrchové úpravě. Přestože jako zákazník většinou tyto vlastnosti na pohled nepoznáte a jejich používání je už nějakou dobu naprosto běžné, my je odmítáme z principu a pracujeme s tradičními, kvalitními výrobky. Držíme se pořekadla, že nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci. V oblasti střech toto pořekadlo platí na 100%.

Pokud Vám jde pouze o cenu a nejlevnější řešení - šetřete prosím jak svůj, tak náš čas a obraťte se na jinou firmu. Děkujeme :)

4

Ceník služby Hodinový manžel

- Hodinová sazba je 450 bez DPH
- Náklady na dopravu 8kč/km

4

Ceník Revize střechy

Cena této služby je 1990,- bez DPH. + 8Kč/km

IMG_A0D546D6D4D8-1_edited.jpg

Nezávazná konzultace

Kontaktujte nás, popište svůj problémem a společně najdeme řešení.

bottom of page