Poskytujeme tyto služby:

Kompletní střechy

Dodáváme kompletní střechy od krovu přes izolaci, střešní okna až po hromosvod. Naším cílem je, aby zákazník dostal dle svých představ kompletní střechu a nemusel se starat o jednotlivé profese a další subdodávky. Dnešní trh si žádá celou řadu provedení, tvarů, materiálů a zpracování střech a střešních oken. Naším cílem je vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi či projektantovi.

Více zde

Klempířské práce

Dnešní klempířství má již jiné možnosti než dříve. Provádíme jak tradiční, historické tak i moderní klempířství. K tomu nám pomáhá neustálé vzdělávání a to jak v ČR tak v zahraničí. Pro perfektní výsledek používáme výhradně kvalitní materiály a klademe důraz na jejich precizní zpracování.

Více zde

Tesařská a truhlářská práce

Zpracováváme jak klasickou vazbu, tak i příhradové vazníky. Provádíme také podhledy a jiné dřevěné konstrukce, dle přání zákazníka.

Více zde

Zámečnická výroba

Provádíme zámečnické práce a výrobky.

Více zde

Sněhové zábrany

Dodáváme širokou nabídku sněhových zábran na různé typy střech.

Více zde

Revize střech

Nejen u střechy platí, že včasným odhalením problému, můžeme předejít velmi nákladným opravám. Proto je moudré střechu jednou za čas zkontrolovat.

Nabízíme proto službu zvanou "Revize Vaší střechy". Při této revizi zhodnotíme stav jednotlivých částí střechy, vyhodnotíme případná rizika a navrhneme případné řešení s možností samotné realizace.

Službu "Revize Vaší střechy" lze také uplatnit na ještě nedostavěnou střechu nebo nepředanou střechu např. v developerském projektu.

Hodinový manžel

Od roku 2016 nabízíme službu hodinový manžel. Tuto službu lze využít na všechny možné práce, které jsou spojeny s údržbou nebo renovací bytu či domu. Ceník této služby naleznete v sekci Ceník.